אודות

ברוכים הבאים להוצאת רב מכר ונעים להכיר!

לפני הכל הכנתי לכם הסבר מפורט בו אני מסביר מעט עלי ועל איך תוכלו להיעזר בי ובהוצאת רב מכר
בצורה הטובה ביותר כדי להצליח בעסקים שלכם, בחיים ובקריירה שלכם בעזרת ספרים רבי מכר!
שמי עמית אופיר ובמשך יותר מ 30 שנים אני חוקר את כוחם העצום שיש לספרים רבי מכר והשפעתם על אנשים ועסקיםבמהלך תקופה זו יצרתי והוצאתי לאור עשרות רבים של ספרים העוסקים כולם בהתפתחות אישית ועסקית ובנושאים שריתקו אותי ועניין אותי לחקור וללמוד. ספריי הגיעו פעם אחר פעם למקום הראשון ב 4 יבשות שונות ברשימת רבי המכר של אמזון בעולם וכיום נמצאים בעשרות אלפי נקודות מכירה ברחבי העולם ובאופן שוטף מופצים לעוד ועוד חנויות, רשתות, ספריות, מכללות ונקודות מכירה נוספות - זו השליחות שלי בעזרתה אני מסייע ליותר ויותר אנשים להבין כי הם מוכשרים ומסוגלים להרבה יותר ובדרכי שלי להפוך את העולם למקום טוב יותר לחיות בו! אחרי שנים רבות שעשיתי זאת רק עבור ספריי החלטתי לפתוח את הדלתות גם לאנשים מוכשרים ובעלי שליחות ורצון זהה לשלי וביחד איתם אנחנו מגיעים ליותר ויותר אנשים, נהנים לצמיחה משותפת ובניית אורח חיים של תשוקה ומשמעות.

כיום אני מנהל את הוצאת רב מכר - הוצאה לאור פרטית וייחודית המספקת שירותים שונים לקידום סופרים, יזמים ואנשי עסקים שאוהבים ללמוד, לרכוש השכלה וידע ורוצים להצליח בחיים ובעסקים בעזרת הנגשת הידע שלהם לכמה שיותר אנשים! עבורנו, ספרים רבי מכר זוהי רק ההתחלה וההוצאה לאור שלנו עוסקת באנשים ולא בספרים שלהם בלבד! 

העוצמה של הוצאת רב מכר היא שכל שכל צורת העבודה מוכוונת להיות רווחית ללקוחותינו!

הוצאת רב מכר נועדה לספק מסגרת למידה, ליווי אישי ועסקי לפריצות דרך ובית לקהילה של אנשים איכותיים הצמאה לידע, לעשיית עסקים בהם שני הצדדים תמיד מרוויחים וגדלים ביחד!זו הסיבה שבאופן שוטף אני מרחיב את סוגי השירותים של ההוצאה עבור לקוחותיה ופותח עבורם אפשרויות שונות ורבות להתפתח ולהצליח למכור יותר ספרים ולצמוח ברמה האישית והעסקית.

הגאווה הגדולה שלי היא דווקא לחתוך את המחירים הלא מוצדקים ולתת ללקוחות שלי להרוויח יותר!

הוצאת רב מכר מספקת שירותים ייחודיים שאין להם חלופה ופונה רק לאנשים המומחים בתחומים שונים המעוניינים להתפתח ולהצליח בתחום המקצועי שלהם בעזרת ספרים רבי מכר. אנחנו יודעים כיצד לקחת את הידע שלהם ולסייע להם להוציא לאור ספרים בעלויות נמוכות ובמודלים רווחיים, לחסוך עשרות אלפי שקלים ולהוציא לאור ספרים מדויקים.


הוצאת רב מכר מספקת ידע, השכלה וליווי עסקי ליצירת תוצאות יוצאות דופן, הצלחה ופריצות דרך!

כחלק מהחזון שלי לעשות שינוי חיובי בחייהם של כמה שיותר אנשים אני מרגיש מחויב לשתף את הידע שלי במגוון רחב של דרכים החל ממוצרי ידע כגון: ספרים, הרצאות דיגיטליות, קורסים דיגיטליים ומנוי למועדון החברים שלי 

אולם בנוסף אני מספק גם שירותי ליווי אישיים המצריכים את הזמן והנוכחות האישית שלי ובאופן טבעי הם מתאימים ומיועדים רק לקומץ קטן יותר של אנשים אשר עומדים בקריטריונים שונים ואשר מתאימים לחזון שלי ולמי שאני מחפש. לאנשים אלו הם אני מציע שירותים נוספים כגון: תהליכי ליווי עסקיים ונבחרות שונות! 

בהוצאת רב מכר אנחנו חושבים כל הזמן איך לעזור ללקוחות שלנו למכור יותר, לקדם את העסקים שלהם ולגדול ביחד איתם!

במהלך השנים עשיתי אין-ספור עסקאות ומכרתי למעלה ממיליון ספרים בארץ ובעולם, למדתי ואני ממשיך ללמוד את עולם העסקים ועולם הספרים כדי להגיע ליותר ויותר לקוחות וללמוד עוד על כוחם העצום של ספרים כדי שאוכל ללמד בעלי עסקים ומומחים שונים להגדיל את העסק שלהם בעזרת ספריהם וכלים עוצמתיים נוספים שברשותי.


הוצאה לאור "רב מכר" נועדה כדי ללוות אתכם לתוצאות יוצאות דופן כך שתעשו זאת בצורה בטוחה וריווחית!

אז אם אתם חושבים לכתוב ספר צרו קשר לפני שסיימתם לכתוב אותו כדי שנוכל לסייע לכם לכתוב ספר מצליח ולא ספר יקר שבהמשך יהיה קשה למכור בהמשך!
ניתן ליצור קשר בטל - 050-2374195
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה