יום ראשון, 8 בספטמבר 2013

שיווק באמזון - כל הסודות על שיווק ספרים באמזון

אם כתבתם ספר או אם אתם חושבים לכתוב אותו בקרוב ומעניין אתכם להפיץ אותו ולשווק אותו בעולם, אמזון היא אחת מפלטפורמות השיווק הגדולות בעולם למכירת ספרים ואם מעניין אתכם לחדור לשוק האמריקאי זו בהחלט אחת הדרכים המומלצות על ידי - לפחות כהתחלה.

בחצי השנה הראשונה שמכרתי את ספריי באמזון מכרתי למעלה מ 300,000 ספרים ועד כה למעלה מ 1,000,000 ספרים בכללי וספריי דורגו אחד אחרי השני במקומות הראשונים של רשימות רבי המכר של אמזון במגוון קטגוריות רבות. הנה ראיון קצר שערכתי בערוץ 2 בו תמצאו כמה נתוני מכירה של ספריי
סרטון זה מערוץ 2 צולם בחודש פברואר 2013 כבר בשבוע הראשון שהתחלתי למכור את ספריי באמזון!
מאז נמכרו ספריי הדיגיטליים באמזון במיליוני עותקים. למרות שרוב האנשים חושבים שמדובר במכרה זהב מרבית הסופרים כלל לא מצליחים להרוויח כסף ממכירת הספרים שלהם. על מנת לעשות זאת צריך להבין את המספרים האמיתיים, צורת החשיבה בבניית מותג ואת שיטות המכירה של ספרים בארץ ובעולם. 
להזמנת הספר במחיר מיוחד!
אני ממליץ לכם בחום לקרוא את ספרי "איך מכרתי מיליון ספרים" בו תבינו אינספור דברים על עולם הספרים, עקרונות הכתיבה של ספר רב מכר ומצליח, את היסודות לבניית מערך הפצה עולמי, איך לנהל משא ומתן עם הוצאות לאור על רכישת זכויות הספרים שלכם ועוד שלל נתונים חשובים למכירת הספרים שלכם בערוצים שונים ומגוונים. אם אתם רוצים למכור מיליון ספרים ולהבין איך עושים זאת הכי מהר שאפשר תוך חסכון של כסף רב ויותר חשוב מכך - זמן יקר אתם חייבים לקרוא את הספר הזה!


במשך שנתיים למדתי את נושא השיווק של ספרים בעולם וגם היום אני ממשיך ללמוד כל מה שחדש ומתחדש בתחום הספרים בעולם היות ובעולם המהיר שבו אנו חיים אין דבר אחד שלא מתחדש באופן שוטף. בכל יום יוצאים מכשירים חדשים, מאות ואלפי ספרים חדשים, טכנולוגיות נוספות, פלטפורמות נוספות לשיווק ומכירת הספרים, אינספור חנויות חדשות, מתחרים נוספים ואם רוצים לעמוד בקצב הצמיחה של שוק זה כדאי לעמוד בקצב הלימוד ולהיות הראשונים שיודעים על קדמת הטכנולוגיה והשינויים.אם כן, לאחר יותר מ 200 ספרים שכתבתי ואיירתי ודאגתי לקדם תוך שימוש במיטב אסטרטגיות השיווק שלי ואסטרטגיות נוספות של מיטב המשווקים באינטרנט + יותר מ 200 ספרים של הוצאות לאור, סופרים פרטיים ומומחים שונים שהחליטו להעצים את תיק העבודות והרזומה שלהם בעזרת הוצאת ספר לאור - (שאם כבר יצא לאור - כדאי שיהיה רב מכר עולמי - לא?) אני יכול לומר בוודאות שאמזון היא פלטפורמה מצויינת לשיווק ספרים ואם יש לכם ספר שאותו אתם רוצים להוציא לאור - כדאי לכם לבחון את האפשרות הזו.

במידה ותרצו ייעוץ מקצועי איך להגדיל את המכירות של הספרים שלכם שלכם, ייעוץ וקידום הספרים שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר בטל 050-2374195 (רצוי לשלוח מייל עם פרטים אודותיכם לפני השיחה).

אם בחרתם להיכנס לתחום הספרים ומוצרי המידע כדאי שתדעו לאן אתם נכנסים בלי נאומי מכירה של כל מני "יועצים", "מנטורים" ו"גורואים" שיימכרו לכם כל חלום או פנטזיה שתרצו לשמוע - מבלי "לספק" את הסחורה!

כמישהו שחיי את עולם הספרים יום יום - 24/7 אוכל לקחת אתכם צעד אחר צעד ולהפגיש אתכם עם הנתונים האמיתיים, שמרבית האנשים לעולם לא יספרו לכם לצערי ועם השיטות והאסטרטגיות שבהן אני משתמש שיובילו אתכם להצלחה בתחום הספרים, להכנסות פאסיביות ויקדמו אתכם לקראת "חופש כלכלי". 

אין תגובות:

פרסום תגובה